Bun venit in Săcălaz

Repartizare consilieri pe strazi

REPARTIZAREA  CONSILIERILOR PE  STRAZI – CONTACT

Nr.crt Nume și prenume Localitate Telefon E-mail
1 Moloce Ovidiu Săcălaz- Str. I-II 0753200161 ovidiu.moloce@sacalaz.ro
2 Răuți Petru Săcălaz-Zona Unit.Militare,PUZ Duma, zona III 0753200170 petru.rauti@sacalaz.ro
3 Daraban Adina Săcălaz-Str.III-IV-a, Blocuri 0753200173 adina.daraban@sacalaz.ro
4 Olar  Viorel Săcălaz-Str.V-a 0753200163 viorel.olar@sacalaz.ro
5 Vasiu Liviu Săcălaz- Str.VI-a 0753200174 liviu.vasiu@sacalaz.ro
6 Andrecuț Gavril Săcălaz- Str.VII-a 0753200166 gavril.andrecut@sacalaz.ro
7 Nicu Viorel Săcălaz-Str.VIII-a, PUZ Oprisor, Cosma ,Radu Constantin, 0753200175 viorel.nicu@sacalaz.ro
8 Romanu Ioan Săcălaz- Cartierul Primaverii,PUZ Ceparu,Europa,Tulbure 0753200165 ioan.romanu@sacalaz.ro
9 Boboi Dumitru Beregsau Mare 0753200172 dumitru.boboi@sacalaz.ro
10 Brîndușa Silviu Beregsau Mare 0753200167 silviu.brindusa@sacalaz.ro
11 Niklasz Ioan Beregsau Mare 0753200164 ion.niklasz@sacalaz.ro
12 Rosu  Vasile Beregsau Mare 0744677383 rosu.vasile.mihai@sacalaz.ro
13 Tulcan Ioan Beregsau Mare 0753200168 ioan.tulcan@sacalaz.ro
14 Jivanov Adrian Beregsau  Mic 0753200162 adrian.jivanov@sacalaz.ro

 

Comments are closed.

Acest site foloseşte cookies. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close